V500DJ2-KS5 Rev.M1

| Panelmodell | V500DJ2-KS5 Rev.M1 |
|---|---|
| Panel varumärke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,50 inch, 3840×2160 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| V500DJ2-KS5 Rev.M1-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 3840(RGB)×2160 , UHD |
| Visningsområde | 1095.84(W)×616.41(H) mm |
| Översiktstorlek | 1115.04(W)×638.41(H) ×30.9(D) mm |
| ljusstyrka | 350 cd/m² (Typ.) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Bästa visa på | Symmetry |
| Visa färger | 1.07B 88% (CIE1931) |
| Frekvens | 120Hz |
| Vikt | 12.3±0.6 Kgs |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Bezel Opening | 1103.0(W)×622.41(H) mm |
| Yta | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H), Reflection 2.0% (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 4000:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsläge | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Respons tid | 9.5 (Typ.)(G to G) |
| Lamptyp | WLED , 30K hours , With LED Driver |
| Pekskärm | Without |
| Signalgränssnitt | V-by-One 8 lane , 51 pins , Connector |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av INNOLUX V500DJ2-KS5 Rev.M1.
INNOLUX V500DJ2-KS5 Rev.M1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX V500DJ2-KS5 Rev.M1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX V500DJ2-KS5 Rev.M1 eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX V500DJ2-KS5 Rev.M1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
INNOLUX V500DJ2-KS5 Rev.M1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX V500DJ2-KS5 Rev.M1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX V500DJ2-KS5 Rev.M1 eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX V500DJ2-KS5 Rev.M1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "V500DJ2-KS5 Rev.M1"
- INNOLUX V500DJ2-KS5 Rev.M1
- V500DJ2-KS5 Rev.M1 datablad
- V500DJ2-KS5 Rev.M1-bild
- V500DJ2-KS5 Rev.M1 pris
- V500DJ2-KS5 Rev.M1-distributör
